Ochrana osobných údajov

Vzhľadom na povahu tovaru na tomto e-shope www.slusnespravanie.sk je jasné, že ho nebudete kupovať donekonečna. Deti vyrastú a už naše produkty nebudete naďalej potrebovať. A práve tomuto sme sa prispôsobili – a teda VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE ZBYTOČNE NEUDRŽIAVAME. Na tejto stránke nenájdete žiadnu registráciu pre vytváranie konta. Pozrime sa teda, na čo potrebujeme vaše osobné údaje:

1. Spracovanie a odoslanie objednávky

Hlavným dôvodom, na čo potrebujeme vaše údaje (meno, priezvisko, adresa, e-mail, tel. číslo), je spracovanie samotnej objednávky. Inak by sme vám nevedeli balíček poslať a ani vystaviť faktúru. Vaše údaje taktiež potrebujeme do objednávkového, účtovného a fakturačného systému, ako nám to určuje zákon.

A čo vaše platby? Náš systém si žiadnym spôsobom neuchováva informácie o vašej platbe, či použitej karte. Jedinou podstatnou správou pre nás je potvrdenie vašej banky o zrealizovaní platby.

2. Newsletter pre zaslanie správy o novinkách

Ak chcete dostávať informácie o novinkách (napr. nových knižkách), zrejme sa zapíšete do nášho newslettera. Tento váš e-mail je uložený v systéme až do vášho odvolania. V každej správe z newslettera je uvedená textová linka, pomocou ktorej sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Ak vám teda už deti vyrástli a už sme vám poslúžili, pokojne tak spravte.

3. Analýza návštev a marketing

Informácie o návštevách a pohybe na našej stránke a jej jednotlivých sekciách či zobrazených produktoch môžeme využívať aj pre účely reklamy a marketingu. Analyzujeme návštevy, aby sme vedeli čo hľadáte a či viete nájsť to, čo potrebujete.